Su geçirmez

Üretiminde kullanılan dış katman pvc membrane ürün, su geçirmez ve kir tutmazlık özelliklidir.

Sertifikalı

Çevreye duyarlı

Glamping üretilirken kullanılan dış kaplama pvc membrane Free Ftalat özelliklidir. Glamping çadırlarımız Eko Sistem dengesini gözeterek çevreye duyarlı ürünler üretmektedir.

Dayanıklı

Üretilen her bir Glamping zorlu kış şartları, çöl sıcakları vb. iklim şartlarına göre üretilirken, uzun yıllar kullanım ömrü ve fayda dengesi göz önüne alınarak üretilmektedir.

Sağlıklı

Glamping’ler de kullanılan tüm metal aksamlar üzerine sıcak galvaniz kaplama ve fırın boya uygulaması yapılmaktadır. Projenin durumuna göre çelik mm kalınlığı ve çap ölçüleri statik hesaplamalar doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.

Uzun ömürlü

Glamping bakım ve kullanım ömrü iklim şartlarına göre değişmektedir. Fakat, en zorlu iklim şartları gözönüne alınarak üretilen Glamping’ler uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

Kolay bakım

Glamping ürünlerine extra bakım gerekmemektedir. Dış katmanın belirli aralıklarla temizlenmesi ve bakım önerilerine uyulması halinde minimum bakım maliyetleri ile maximum verim elde edebilirsiniz.

Tasarım

Tasarımını yaptığımız tüm ürünlerin, kullanıcı talep ve istekleri doğrultusunda düşünerek, kullanışlı tasarım, hızlı üretim ve kaliteli ürün mantığını harmanlayarak tasarlamakta ve üretmektedir.

Malzeme

Üretimini yaptığımız tüm ürünler, her aşamasında kontrol edilerek üretim bandında seyretmektedir. Ürünün, üretiminde kullanılan malzemenin cinsi ve özelliklerine göre, üretim reçetesi ve doğru yardımcı malzemeler kullanılarak, hızlı ve sorunsuz üretim gerçekleştirilmektedir.

Montaj

Özel ahşap sandık içerisinde sevk edilen Glamping, montaj ekibimizin profesyonelliğini deneyebilir veya kendinizde kolaylıkla kurulum yapabilirsiniz.

Farklı Tasarımlar & Farklı Konseptler

TANUS ÇADIR LTD.ŞTİ.

ÇADIR ÜRETİMİ
BENZERSİZ DENEYİM
FARKLI KONSEPT