FOREST

FOREST

Maceracı ve aynı zamanda
sessizliği arayanlar için tasarlandı
KONAKLAMANIN YENİ ADI
TANUS GLAMPING

FOREST GLAMPING

OTEL DENEYİMİNİ DEĞİŞTİRİN

 

Geçmişin klasik safari çadır tasarımlarına dayanan, ancak akıllıca tasarlanmış, modüler tasarım ve dünya standartlarında yapı ile bugüne kadar gündeme getirildi. Alışılagelmişlikten uzaklaşın. FOREST GLAMPING ile kendi konforunuzu , kendi konseptinizi yaratın. Yüsek malzeme kalitesi ile iç ve dış sıcaklık dengesiyle verimli ısı yalıtımı sağlar.

Kamp alanları, tatil köyleri, otel işletmecilerine konsept farklılıkları yaratmak adına oldukça etkileyici cözümler sunmakta...

FOREST

KONAKLAMANIN YENİ ADI

  • 5 yıldızlı otel konforunda, değişen taban alanı ile benzersiz iç mekan seçenekleri ile %100 su geçirmeyen ve alevlenmeyen malzemeden üretilen çadırlarımızla far yaratıyoruz.

  • İç mekanınızı kendi zevkinize göre tasarlayın. Sizin için sunulan aksesuar çeşitleri ile konaklamanızı konforlaştırın.

  • Forest Glamping üç farklı büyüklüktedir, bu nedenle aileler ve daha büyük arkadaş grupları için ideal çözümdür. Çoklu düzen stilleri, herkese uyacak esnek bir konaklama imkanı sunar. Maksimum yaşam deneyimi için birçok kişiselleştirme seçeneği sunar.

DOĞA & KONFOR

DOĞAYI DAHA KONFORLU YAŞAYIN VE HİSSEDİN

5 yıldızlı otel konforunda, değişen taban alanı ile benzersiz iç mekan seçenekleri ile %100 su geçirmeyen ve alevlenmeyen malzemeden üretilen GLAMPING çadırlarmız ile konforu yaşayın ve hissedin.

DOĞA & YAŞAM

FOREST GLAMPING

  • KOLAY KURULUM
  • DÜŞÜK BAKIM
  • RAHAT YAŞAM ALANI
  • HAFİF VE DAYANIKLI
  •  

 

 

FOREST GLAMPING

Farklı Taban Seçenekleri
30-50M2 aralıklarında değişen taban alanı, benzersiz iç mekan seçenekleriyle seçimizi yapın.
Kaliteli Malzeme
Kamp alanları, tatil köyleri, otel işletmecilerine konsept farklılıkları yaratmak adına oldukça etkileyici cözümler sunmakta...
Benzersiz Deneyim
Galmping size hem otel konforunu hem de unutulmayacak açık hava deneyiminizi yaşamanızı sağlıyor ve garanti ediyor.
Kolay Montaj
Kolay montaj için gerekli tüm aparat, ekipman ve klavuzlar kutu içeriside teslim edilir. Tam donanımlı bir GLAMPING kurulumu yaklaşık 1 gün sürmektedir.
SCROLL

Siz seçin biz tasarlayalım

TEKNİK ÖZELLİKLER

Forest Glamping üç farklı büyüklüktedir, bu nedenle aileler ve daha büyük arkadaş grupları için ideal çözümdür.
Çoklu düzen stilleri, herkese uyacak esnek bir konaklama imkanı sunar. Maksimum yaşam deneyimi için birçok kişiselleştirme seçeneği sunar.